sobota, 1 czerwca 2013

Podsumowanie kwietnia i maja 2013


Plotkara
Oceny: 0
Odmowy: 0

Z mojej strony były to dwa miesiące ciszy spowodowanej głównie studiami. Został mi ostatni tydzień przed sesją, egzamin i wracam do ocen.

Beatrycze
Oceny: 1
Odmowy: 0
Średnia z wystawionych ocen: 4,0

Listopadowa
Oceny: 1
Odmowy: 0
Średnia z wystawionych ocen: 3,0

Cath
Oceny: 2
Odmowy: 4
  Średnia z wystawionych ocen: 3,5


Alice zostaje wyrzucona z ocenialni, ponieważ od bardzo dawna nie daje znaku życia. Będziemy wdzięczne, jeśli dasz nam znać, co się z Tobą dzieje. Wszystko u Ciebie dobrze? Nic się nie stało?
_ _ _ _ _

Cath, oficjalne podsumowanie Twojego próbnego pojawi się zapewne wtedy, kiedy znajdę czas na napisanie mojej opinii. Listopadową i Beatrycze proszę o przesłanie swoich opinii do 12.06. Do tego czasu powinnam mieć gotową swoją wypowiedź. Oczywiście jeżeli termin Wam nie odpowiada, to możemy ustalić inny. 
_ _ _ _ _ 

Zdecydowanie musimy się wziąć za oceny. Szczególnie kieruję to do siebie, bo obijam się niemiłosiernie. Owszem, poświęcam mnóstwo czasu na studia, ale myślę, że gdybym efektywniej wykorzystywała czas wolny i lepiej go planowała, to miałabym gotową przynajmniej tą ocenę, nad którą obecnie pracuję. Pod względem ocen rozleniwiłam się niesamowicie, ale jeśli jakiś blog oczekujący w mojej kolejce będzie przeterminowany, ale nieporzucony, to oczywiście go ocenię.
_ _ _ _ _

Zastanawiam się nad wydłużeniem przeterminowania bloga z 30 dni na... No właśnie, na ile? Co myślicie o tym, żeby dać bloggerom większy margines 'zaniedbania' bloga? Sprawa zdecydowanie wymaga przedyskutowania. 
_ _ _ _ _ 

Z racji tego, że podsumowania nie było dwa miesiące: macie, moje Panie, jakieś propozycje zmian na naszej ocenialni?
_ _ _ _ _ 

Co zrobimy z kolejką Alice?
_ _ _ _ _

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka ; )!

1073.
P. : **


7 komentarzy:

 1. Ja coś na pewno wrzucę 7 ;D. Co do propozycji pisałam na gg. Ja bym proponowała 2 miesiące + możliwość zaznaczenia w kolejce, że będzie do oceny pomimo przeterminowania. To na razie tyle, wracam do mikro ;). I też miłego dnia dziecka życzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaś co do kolejki Alice to proponowałabym zapytać autorów tych blogów o zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do kolejki to też uważam, że trzeba się zapytać i tyle...

  Jestem za tym, by wydłużyć przeterminowanie do dwóch, trzech miesięcy. Jakby nie było, jest dużo bloggerów (najczęściej tych od opowiadań), którzy mają bardzo absorbujące życie i czasem paro miesięczne przerwy mogą wypaść. Jeśli trzy to dla Was za dużo, to co najmniej dwa - zawsze to zmiana na lepsze. Właśnie, Cath dobrze mówi o zaznaczaniu w kolejce. Przydałoby się wymyślić kolejny znaczek, który będziemy dodawać przy nicku, gdy autor poprosi o ocenę mimo przeterminowania. Nie trzeba będzie przeglądać później zgłoszeń i innych komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że dwa miesiące + dodanie informacji o możliwym przeterminowaniu to dobra zmiana. Zawsze można jeszcze przed rozpoczęciem pisania oceny zapytać autora czy dalej pisze bloga i czy nadal jest zainteresowany oceną.

   Usuń
  2. Również jestem za tymi dwoma miesiącami albo więcej, tym bardziej że blogerzy i tak długo czekają na ocenę, a później się okazuje, że jej nie dostają, bo nie dodali notki od miesiąca.

   Usuń
  3. A ja tak nie robię : ) Pytam czy dalej piszą bloga, bo skoro było tyyyle cieszy z mojej strony to z ich strony też to rozumiem : )

   Plotkara.

   Usuń
 4. okay, brzmi super - publikujcie :D

  OdpowiedzUsuń