środa, 20 lutego 2013

21 komentarzy:

 1. A ja myślałam, że to ja rzadko piszę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak fajnie, że takie blogi znów się pojawiają :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten blog istnieje prawie 5 lat : ).

   Usuń
 3. Plotkaro, nie pomyślałaś może o tym, żeby ustawić wpisywanie kodu, no i usunąć możliwość komentowania osobnikom bez kont Google czy cuś? Pozwalasz robić ze swojej ocenialni taki śmietnik? Myślałam, że jesteście na wysokim poziomie i nie straszni Wam jacyś beznadziejni ,,hejterzy''...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjaśnij mi związek pomiędzy poziomem ocenialni a komentarzami zostawianymi przez innych ludzi na ocenialni. Nie mam wpływu na to, co ktoś tutaj pisze. Mogę to najwyżej usuwać. Oglądając inne blogi dochodzę do wniosku, że ani kody ani wymóg posiadania konta na bloggerze nie ma wpływu na to, że komentarze nagle przestaną być śmieciowe. Komentarze świadczą o ich autorach a nie o ocenialni.

   Usuń
  2. To był według Ciebie hejt?

   Usuń
  3. Smirku, dlatego napisałam cudzysłów.
   Plotkaro, ale przed czymś takim można się obronić. Poza tym (ja niczego nie sugeruję) ale zastanawiałaś się, dlaczego postanowili się powygłupiać właśnie u Was?
   Pozdrawia Śmierdziel

   Usuń
  4. Obronić? Ale po co? Nie odpowiadamy na ich komentarze, a potem je kasuję. Po co mam robić jeszcze coś? : )
   Nie wiem. Może się nudzą? Zazdroszczę osobom, które się nudzą, nie mam czasu dokończyć oceny. Mogliby mi oddać ze 3 godziny tej swojej nudy : ).

   Usuń
  5. Ale to ma swoją inną nazwę, Śmierdzielu. TROLLING. ;)

   Usuń
  6. Dalej nie rozumiem, kto to jest hejter i kto to jest troll. x(

   Usuń
  7. O właśnie: trolling, czyli przejaw ludzkiej głupoty. :-)
   Kłania się, Śmierdziel

   Usuń
  8. Wesoła Buczysko23 lutego 2013 12:20

   Haha, nie żartuj, że piszesz 3 godziny ten badziew, który nazywasz oceną. To chyba właśnie Tobie się nudzi tak bardzo, że postanowiłaś pisać ocenki! Buhahahah!

   Usuń
 4. Ja tam się zastanawiam, dlaczego ocenialnia pozwala sobie na taki błąd, jak użycie apostrofów zamiast cudzysłowu na belce. ;>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie tam zboczenie właścicielki : ).

   Usuń
  2. Właśnie tak myślałam i trochę mnie to zaskoczyło, że nikt się nie uczepił - w końcu, o ile dobrze pamiętam, sama proponowałaś oceniającym z Ocenialna Blogów dodanie "i" do adresu :D Wydaje mi się tylko, że to musi być dość głupia sytuacja, zakładając, że w ocenie jakiegoś bloga zwracasz autorowi uwagę na tego typu błąd... ;>

   Usuń
  3. Wydaje mi się, że w moich ocenach nie zwracam uwagi na cudzysłów, ale mogę się mylić.
   A co do mojej propozycji - pewnie wyjdę na ignorantkę i hipokrytkę, ale uważam, że jest różnica między kreseczkami a błędem w adresie :).

   Usuń
 5. Po 5 miesiącach studiowania potwierdziłam swoją obserwację, że matematycy nie ogarniają dodawania tak bardzo, jak ja nie ogarniam matmy xD

  OdpowiedzUsuń
 6. Matma jak matma. Nie ma to jak statystyka <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Statystyki jeszcze nie miałam, więc ciężko mi powiedzieć.

   Usuń
  2. cześć Cath ; )

   ja w tym semestrze zaczęłam statystykę xD

   Usuń
 7. Cześć!
  Ja też, dlatego liczę na owocną współpracę również w tym kierunku ;P. Nie no, a tak na serio, co studiujesz w takim razie?

  OdpowiedzUsuń